Strona Główna Forum Rasy Alaskan Malamute
forum miłośników i posiadaczy Alaskan Malamute

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Suka z 6 szczeniorami w lesie
Autor Wiadomość
ania7830 
Senior Malamut

Pomogła: 2 razy
Wysłany: Pią 22 Mar, 2013 21:05   

:smile:

Adaś 
Junior Malamut

Wysłany: Sob 23 Mar, 2013 08:03   

SUPER :lece :lece :lece
Ale słodziaki :-D :-D :-D

karolina1 
Baby malamut

Wysłany: Sob 23 Mar, 2013 11:23   

gosiaczek jakby co służę pomocą jak będę potrzebna , możesz do mnie walić ze wszystkim :mrgreen:

gosiaczek.t 
Weteran Malamut

Pomogła: 5 razy
Wysłany: Sob 23 Mar, 2013 15:46   

karolina1 napisał/a:
gosiaczek jakby co służę pomocą jak będę potrzebna , możesz do mnie walić ze wszystkim :mrgreen:

Dzięki Karolina :flower:

gosiaczek.t 
Weteran Malamut

Wysłany: Nie 24 Mar, 2013 17:40   

W piątek byliśmy w lesie i Laluni tam nie zastaliśmy zostawiliśmy jej jedzenie, a pogoda była koszmarna normalnie jak na syberii- mróz silny wiatr i zawieja śniezna... Jak wracaliśmy to było już ciemno.
Wróciliśmy do samochodu smutni bo nie byłam u niej dwa dni ze względu na moje zdrowie (musiałam się trochę podkurować bo po tym pogryzieniu i szczepieniu przeciwtężcowym jakieś przeziębienie i osłabienie zaczęło mi się plątać) Miałam straszne wyrzuty sumienia że w te mrozy bidula głoduje, ale nigdzie jej nie było.
Kiedy wyjeżdżaliśmy ze wsi już za zabudowaniami na poboczu spostrzegłam w wysokim śniegu ślady biegnące pod stromą górkę, postanowiłam to sprawdzić i wycofałam samochód, kiedy wysiadłam okazało się że to ślady zwierzęcia nie wiem czemu miałam dziwne przeczucie że te ślady należą do Lali (chociaż po każdej wsi biega pełno psów). Zaczęłam wyć i nawoływać i po którymś razie usłyszałam 2-3 szczeknięcia i potem nic nie pojawiła się...
Postanowiłam pójść za tym tropem i wróciliśmy do wsi żeby podjechać drogą prowadzącą pod tą górę zatrzymywaliśmy się co jakiś czas i wysiadłam wyłam i wołałam do niej- miejscowi na pewno sobie pomyśleli o mnie :crazy: :devil: ale dalej nic.
Już straciliśmy nadzieję i wycofywaliśmy się samochodem kiedy w światłach auta przez ułamek sekundy mignęła mi postać. Nie wiedziałam czy to tylko projekcja mojej wyobraźni czy przewidzenie, wysiadłam i poszłam w tym kierunku wołając i za chwilę z mroku wyłoniła się Lalunia :cheers: odnaleźliśmy ją na polu za zagrodą siostry Pani Lidki - na szczęście miałam jeszcze ze sobą karmę i trochę surowego mięsa więc sobie podjadła :-)

Ale wczoraj niestety suni nie udało nam się znaleźć :sad: do lasu napewno nie wróciła bo jedzenie tam było nie tknięte,. Cały czas w drodze do lasu i poszukiwaniach we wsi towarzyszył nam jej synuś Misio (z poprzedniego miotu, przygarnięty przez jednego pana we wsi) ) - Misio czasem odwiedzał mamusię w lesie, ma około 1 roku i jest fantastycznym wesołym miziakiem łakomczuszkiem :-D

Zaraz jedziemy znowu szukać Laluni... oby się udało

araman 
Moderator

Pomogła: 9 razy
Wysłany: Nie 24 Mar, 2013 17:43   

Kciukujemy!

gosiaczek.t 
Weteran Malamut

Wysłany: Pon 25 Mar, 2013 00:11   

Niestety dzisiaj także Lali nie było :-( już nie iwem gdzie jej szukać bo szukamy w 2 różnych krańcach wsi i coraz więcej czasu nam to zajmuje (dojście do lasu w te śniegi zajmuje mi 45-60 minut choć to tylko kilometr ale są zaspy i górki, kiedy topniały śniegi szłam tam jedynie ok. 10 minut) Zapuszczam się z drugiej strony wioski w lasy nawołując ale dopóki do mnie nie wyjdzie to jak szukanie igły w stogu siana :wow pytałam we wsi od 2 dni jej nie widzieli :?

Za to mam fotki Misia który oczywiście dzisiaj również mi towarzyszył w poszukiwaniach Lali on jest strasznie fajny taki miziak i jak tylko mnie słyszy że wołam Lalę to od razu przybiega no i oczywiście zalapuje się na trochę jedzonka dla Lali łakomczuszek jeden

Uploaded with ImageShack.us

Ivi 
Weteran Malamut

Wysłany: Pon 25 Mar, 2013 06:54   

Ale słodki ten misio :D Trzymam kciuki by udało się odnaleźć Lalę :thumleft: :thumleft: :thumleft:

karolina1 
Baby malamut

Wysłany: Pon 25 Mar, 2013 13:35   

Gosiaczek chętnie pomogę w poszukiwaniu suni w lesie.

Pchełka 
Weteran Malamut

Pomogła: 3 razy
Wysłany: Pon 25 Mar, 2013 13:36   

Trzymam kciuki - niech się Lala znajdzie :thumleft:

Janusz i Magda 
Junior Malamut
Janusz i Magda

Wysłany: Pon 25 Mar, 2013 14:01   

Mnie też wiara w ludzi wraca jak czytam , jak Gosia szoruje codziennie w zaspach i wyje :wow . Pokłony dla wszystkich ....

Cynthia 
Weteran Malamut

Pomogła: 1 raz
Wysłany: Pon 25 Mar, 2013 18:13   

Szczeniaki już jej nie trzymają w jednym miejscu, to pewnie zwiedza okolicę. Może sobie przypomni o tym, że Ty ją karmisz..

gosiaczek.t 
Weteran Malamut

Wysłany: Pon 25 Mar, 2013 22:25   

karolina1 napisał/a:
Gosiaczek chętnie pomogę w poszukiwaniu suni w lesie.

Dzięki mam nadzieję że uda się ją namierzyć jakby co to dam Ci znać.
Cały problem w tym że ja w czwartek wyjeżdżam na święta i wracam dopiero 10.04 bo mam szkolenie w Warszawie a mój mąż ma też kurs w W-wie i niestety żadne z nas nie będzie na pomorzu. Martwię się bo jak się do środy nie pojawi to będzie problem.
Planuję zostawić karmę u siostry p. Lidki tak na wszelki wypadek jakby się zjawiła, ale istnieje ryzyko że się przeniesie - choć pociesza mnie to że ona kręci się po tej wsi od ponad roku więc może zapuściła korzenie ;-)

karolina1 
Baby malamut

Wysłany: Pon 25 Mar, 2013 23:35   

Mozesz mi na PW podac gdzie to dokladnie jest w czwartek , piatek chetnie tam wpadne sie porozgladac za psina i tak mam wolne to przynajmniej tak sie przydam. Wezme ze soba karme i powedruje sobie po laskach :D

gosiaczek.t 
Weteran Malamut

Wysłany: Pią 29 Mar, 2013 12:57   

Lilo grzeje doopkę w nowym domku we Wrocku :cheers: :-D
Dzięki Karolinie z fundacji pies szuka domu ma już swojego ludzia. Trafiła do domku w którym wcześniej mieszkał przez 13 lat hasiorek, niestety odszedł niedawno za TM :sad:
Lepszego domku chyba nie mogła sobie wymarzyć. Jest szansa że właściciele zalogują się na forum :-) (zdradzę wam że Karolina obiecała wstawić nowe foty maluchów - ja już nie mogę się doczekać :twisted: )

Karolina jesteś wielka :flower:

Jeśli chodzi o mamuśkę to od zeszłego piątku jej nie widziałam :-( - ale po wsi się kręci -zostawiłam karmę dobrym duszom (rodzina p .Lidki) i mają ją dokarmiać - Lala często kręci się koło ich podwórka więc będą zachęcać żeby zostawała na dłużej. Ja wracam na pomorze dopiero po 10 więc zobaczymy jak sytuacja się rozwinie...

Odpowiedz do tematu